Юрій Смірнов та Любов Жигайлова – чемпіони Києва з вільної піраміди

by Adm.Kor

Юрій Смірнов та Любов Жигайлова – чемпіони Києва з вільної піраміди

by Adm.Kor


Юрій Смірнов став чемпіоном Києва з вільної піраміди. Турнір зібрав напередодні у БК «Лідер» досить серйозний склад – з 21 учасника рівна третина мають звання «майстер спорту» та відносяться до лідерів сучасного українського більярду.

Майбутній чемпіон почав з переконливих перемог над найсильнішими юніорами України Михайлом Ларковим – 5:0 та Данилом Ждановим – 5:3 та швидко вийшов до 1/4 фіналу. Також з рахунком 5:0 у стартовій зустрічі Нікіта Адамець переміг Владислава Волика, якому на відкритті було вручено свідоцтво майстра спорту. Вигравши у Волика, Адамець переміг ще давно не виступавшого на турнірах Максима Осичнюка та в контрі Володимира Перкуна.

По верхній сітці окрім Смірнова та Адамця вийшли до чвертьфіналу Андрій Клестов та Костянтин Козачек. А у «підвалі», де одночасно опинились Перкун, Ларков, Жданов, Руденко, Волик, Лапшин було гаряче. Перкун в грі за вихід до чвертьфіналу виграв в контрі у Ларкова, Руденко переміг Осичнюка та Жданова, Волик – Мельникова та Лапшина. Ще одним чвертьфіналістом став Олександр Король.

В 1/4 фіналу Смірнов продовжив переможну ходу – 6:1 з Воликом. Перкун лише в контрі вирвав перемогу у Козачека. Клестов переміг Руденка, а Нікіта Адамець взяв реванш за новорічну поразку у Олександра Короля.

Півфінали принесли однаковий рахунок 6:3. Програли Перкун з Клестовим. Перкуна обіграв Смірнов, Клестова – Адамець. Фінал приніс перемогу Юрію Смірнову – 6:2.

Чемпіонкою Києва серед жінок стала Любов Жигайлова, яка перемогла у фіналі Олександру Дураніну – 5:2. Анна Котляр та Яна Василова розділили третє місце. Карина Кисіль – п’ята.

You may also like

Залишіть коментар


BILLIARD NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X