Жеребкування юніорської Європи. Початок вже завтра

by Adm.Kor

Жеребкування юніорської Європи. Початок вже завтра

by Adm.Kor


Вже завтра у португальській Албуфейрі розпочинається чемпіонат Європи зі снукеру. Відбулось жеребкування, своїх суперників у турнірах до 18-ти та 21-го року дізнались українські гравці.

Отже. В чемпіонаті Європи U-18 лідер збірної Антон Казаков сіяний під першим номером в групі G (всього в цьому турнірі бере участь 64 гравці, яких розбито на 16 груп). Суперники Антона 17-річний бельгієць Йорріт Хоес, 13-річний північноірландець Джоель Коннолі та його ровесник з Молдови Роман Грицько.

Роман Блакита в групі «F» зіграє з 17-річними шотландцем Ліамом Гремом та росіянином (насправді граючим за Росію українцем з окупованого Севастополю) Кирилом Жиздюком та 16-річним Тійсом Пауелсом з Бельгії. Група виглядає досить складною, але, є враження, що ще більш важке випробування чекає на Матвія Лагодзинського.

В групі «М» його суперниками будуть один з головних фаворитів всього турніру 17-річний Роббі Макгіган з Північної Ірландії, 16-річний англієць Ліам Пуллен та 15-річний Артемійс Жіжіс з Латвії.

Харків’янин Артем Суржиков в групі «N» зустрінеться з 15-річними валлійцем Ліамом Дейвісом й шведом Віктором Маредом та 14-річним шотландцем Айааном Ікбалом.

Петро Сидоренко в групі «Р» отримав у суперники 18-річних Андрія Карасова з Росії та ізраїльтянина Адама Херсонського й 15-річного Зака Коскера з Вельсу.

Групові турніри будуть зіграні повністю протягом завтрашнього дня.

В турнірі U-21 (4-7 жовтня)78 гравців розбиті на 16 груп (14 – по 5, дві – по 4).

Група А. Матвій Лагодзинський – Хейден Стеніленд (Англія), Ліам Дейвіс (Вельс), Калін Стефанов (Болгарія), Артемійс Жіжінс (Латвія).
Група В. Петро Сидоренко – Бен Мертенс (Бельгія), Йован Тодоровіч (Сербія), Жюльєн Ланге (Німеччина), Андрейс Пріпьокс (Латвія).
Група «D». Артем Суржиков – Дженсон Кендрік (Англія), Тудор Чіту (Румунія), Ріс Морганс (Вельс), Мікаель Нерсісян (Вірменія).
Група «Н». Роман Блакита – Роббі Макгіган (Північна Ірландія), Булчу Ревеш (Угорщина), Якуб Хромі (Польща), Васіліє Пешіч (Сербія).
Група «L». Антон Казаков – Оскар Чарльзуорт (Австрія), Тоні Савонен (Фінляндія), Нік Янсен (Бельгія), Адам Херсонській (Ізраїль).

Вболіваємо за наших молодих гравців!

You may also like

Залишіть коментар


SNOOKER NEWS

You may also like

Залишіть коментар

X